Vyhlídkové lety v ČR

Zažijte netradiční pohled na zázraky České krajiny! Pokud si chcete udělat příjemný den s přáteli či s partnerem, nebo hledáte vhodný dárek pro své milované, zapomeňte na klasiku a dopřejte jim raději originální zážitek a vzpomínku, která vydrží na celý život.

Vyhlídkový let si můžete užít na tolika místech České republiky, že si jistě vyberete ten pravý pro vás.  Mezi nejvyhledávanější lokality vyhlídkových letů patří například okolí Karlštejna, Český Krumlov, Hluboká, Konopiště, Vysočina a řada dalších míst.

Vyhlídkové lety probíhají v letadle, které krajinou prolétá rychlostí 180 kilometrů za hodinu nebo v horkovzdušném balónu, který se nechává klidně unášet větrem a z letiště vyéítá během západu či východu slunce – to je možnost, kterou si nemůže nechat ujít žádná romantická duše. Pokud si zvolíte z vyhlídkových letů balónem, budete mít na některých letištích dokonce jedinečnou možnost pilotovi s přípravou balónu k odletu pomáhat, takže si na své přijdou i ti, které romantika příliš nezajímá, ale za to si rádi vyzkouší něco nového.

Ať už si zvolíte některou z možností vyhlídkového letu balónem, nebo dáte přednost letadlům, čeká na vás přibližně hodina vzrušení a relaxu od všedních starostí. Cena i délka vyhlídkových letů se liší – záleží, zda zvolíte balón či letadlo a také pro kolik lidí zážitek je – může být pouze pro jednu osobu, ale i pro celou skupinu. Ceny se pohybují přibližně od dvou do patnácti tisíc korun. Stejně tak se liší i délka letu – některá letiště nabízí lety trvající desítky minut a jiná i hodinové a delš.

Vyhlídkové lety letadlem i balónem jsou dárky, které určitě nikoho nezklamou, a vzpomínka na ně vydrží dlouhé roky. Ocení je každý – ať už milovník přírody či historických památek, romantik, nebo milovník letadel.

Dopřejte sobě i blízkým pohled na náš svět s opravdovým nadhledem!