Adrenalin nebo romantika

Vyhlídkové lety nad krásami České republiky jsou vhodným dárkem k jakékoliv příležitosti. Potěší partnera, rodiče i děti a zanechají po sobě vzpomínku, na kterou rozhodně jen tak nezapomenete.

Adrenalin nebo romantika

Možností vyhlídkových letů je několik – pokud se raději necháte unášet větrem a pohled na českou krajinu a historické památky si chcete vychutnat v klidné a romantické atmosféře, bude pro vás ideální volbou některý z vyhlídkových letů balónem nebo větroněm. Pokud dáváte před romantikou přednost rychlosti a zvuku motorů, tak vám budou pravděpodobně více vyhovovat vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem.

Vyhlídková letadla letí rychlostí až 180 kilometrů za hodinu, ale nemusíte se bát, že byste oproti pomalému letu balónem o něco přišli – výhled si vychutnáte v každé z variant, záleží jen na tom, čemu sami dáváte přednost. Lokalit, ve kterých se dá vyhlídkových letů zúčastnit je v České republice mnoho, mezi nejoblíbenější místa patří například Hluboká, Vysočina, Konopiště nebo Český Krumlov.

Zážitek vyhlídkový let

Zážitku se můžou zúčastnit jednotlivci, ale i celé skupiny – můžete si dokonce pronajmout celý balón pouze pro sebe a své přátele. Ceny letů se pohybují v rozmezí od dvou do přibližně patnácti tisíc korun, podle počtu osob a konkrétních letišť.

Vyhlídkové lety balónem i letadlem jsou jedinečným zážitkem a dárkem, kterým zaručeně nikoho nezklamete. Darujte zážitky – poukaz obdržíte již pěkně zabalený v dárkové krabičce a budete ho mít připravený rovnou k věnování.